Kızılcık Şerbeti dizisi için kötü haber geldi. En iddialı diziydi

Show TV ekranlarında yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisi kısa sürede ilgi odağı oldu. RTÜK’ün reytingleri alt üst eden dizi hakkında soruşturma başlattığı haberi paylaşıldı.

RTÜK KARARI VERDİ

RTÜK, Show TV ekranlarında yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisi için beklenen kararı verdi. Başrollerini Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Barış Kılıç, Ceren Karakoç, Müjde Uzman, Doğukan Güngör, Sibel Taşçıoğlu ve Settar Tanrıöğen’in paylaştığı Kızılcık Şerbeti’ndeki kadın istismarı ve şiddet sahnelerine yaptırım uygulandı. Üst Kurul, Show TV’de yayınlanan “Kızılcık Şerbeti” dizisi nedeniyle SHOW TV’ye beş kez program durdurma ve üst sınırı aşan idari para cezası verdi.

VARSAYIM FİNAL YAPABİLİR

Öte yandan bazı medya sitelerinde Kızılcık Şerbeti dizisi hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre diziye verilen cezanın oldukça ağır olduğu kaydedildi. Show TV yönetimi bu yaptırım nedeniyle diziyi tamamen iptal edebilir.

RESMİ AÇIKLAMA YAPILMAMAKTADIR

Show TV yönetimi, basında yer alan iddialarla ilgili henüz bir açıklama yapmadı. Show TV yönetiminin aldığı karar kamuoyunda büyük ilgi gördü.

DEĞERLENDİRMELER NELERDİR?

Kızılcık Şerbeti dizisi yayın hayatına yeni başlayan bir dizi olduğu için kısa sürede ilgi odağı haline gelmiştir. Reyting rekorları kıran dizi en çok şikayet alan dizi olurken aynı zamanda en çok izlenen diziler arasında da ilk sırada yer alıyor.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy