Kimse beklemiyordu. Yalı Çapkını dizisine yeni oyuncu! Kriz büyüyor

Star TV dizisi “Yalıçapkını”nda seyirci ile senarist arasındaki gerilim tırmanıyor. Eleştirilere rağmen Pelin karakteri dizide yer almaya devam ediyor.

PELIN TARAFTARLARININ HAYRANLARI BİTMİYOR

OGM Pictures imzalı dizide işler karışıyor. Yalıçapkını dizisinin sevilmeyen karakteri Pelin’in ayrılacağı ima edilmişti. Dizinin hayranları arasında Pelin nefreti büyüyor.

SENARYO ELEŞTİRİLERİ KALDIRMADI

Son zamanlarda The Kingfisher dizisinin senaristi hakkında çok fazla eleştiri var. Seyran ve Ferit’in arasına giren Pelin’i seyirci dizide istemeyip kadrodan ayrılmasını istedi.

Pelin diziden ayrılmadığı için bu kez kadroya annesinin katılacağı konuşulmuştu. Biz de Cumhuriyet.com.tr’den o iddiayı açtık. İfade doğruydu.

Haber muhabiri Birsen Altuntaş’a göre; Oyuncu Toprak Sağlam’ın canlandırdığı Zerrin, Korhan ailesinin karşısına çıkacak ve dizide gerilimi artıracak.

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Santırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğçulları, Sezin Bozac dizisi “Tuncay Lazaç” Buse Kahraman, Selen Özbayrak ve Umut Gezer gibi oyuncuların yer aldığı Kingfisher, cuma akşamları ekrana geliyor.

Star TV’de yayınlanan Yalıçapkını dizisi gerçek bir hikayeden uyarlamadır. Gülseren Budaıcıoğlu, projenin mimarları arasında yer alıyor.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy