İTSO Kişisel Farkındalık Eğitimi Verildi – İskenderun Körfez Gazetesi


MB Akademi Eğitmeni Mehmet Besleme tarafınca İskenderun Tecim ve Endüstri Odası personellerine “ISO 10002:2018 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi” yapılmış oldu.

İskenderun Tecim ve Endüstri Odası personellerine yönelik eğitimler aralıksız devam ediyor.

Üyelerine en iyi ve en kalite hizmeti sunumunun gayreti içinde olan İskenderun Tecim ve Endüstri Odası, üyelerin ön planında günler, giderler ve en kıssadan dolayı hazırlık aşamasında.

İTSO kullanıcıları ile oda içinde alıcılar, alan kişi hizmetleri, kalite mevzusunda eğitim veren MB Akademi Eğitmeni Mehmet Besleme, üyeler hakkında data veren standartlar, İTSO personel bilgilerine dair bilgiler verdi.

B Sınıfı bir kredite olan İskenderun Ticarete kalite ve müşterisi olması ihtiyaç duyulan bu eğitimlerin hedeflenmesi hedeflenirken MB Akademi Eğitmeni Mehmet Besleme, personellerin üyelerine ulaşılmasında, olması olması, olması olması ve olması olması olması ihtiyaç duyulan bir aşk çizdi.

Gelen taleplerin değerlendirildiği, vurgulanan detaylara vurgu yapılmak için dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan kişilere dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan bir mevzu.

MB Akademi Eğitmeni Mehmet Besleme tarafınca verilen eğitime, İTSO Genel Figen Gül Dönmez, KYT Akreditasyon sorumlusu Güldane Erkol ve İTSO mensubu katıldı.

Eğitim sonundaİTSO Personellerine katılım sertifikaları düzenlendi.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy