İngiliz futbolcu Bukayo Saka: ‘Baskı altında kazanmak inanılmaz’

İngiltere’nin, İran ile oynadığı maçta 2 gol atan ve maçın oyuncusu seçilen Bukayo Saka, müsabakanın arkasından konuştu.

Arsenal’li yıldız, “Duygularımı tanım edemem, inanılmaz. Oldukca mutlu ve gururluyuz. Kazandık, bu yüzden bugün hakkaten oldukca hususi bigün” dedi.

İyi adım atmak bizim için önemliydi. Turnuvadan ilkin iyi oynamadık, formumuz için oldukca konuştuk fakat her insana ne kadar iyi olduğumuzu ve neler yapabileceğimizi gösterdik” sözlerini kullanan Saka, “Bu kadar baskı altında kazanmak inanılmaz. Aynı ruhla devam etmeliyiz. Birkaç gün içinde bir sonraki maça çıkacağız ve gene kazanmalıyız” değerlendirmesinde bulunmuş oldu.

“YÜZDE YÜZÜMÜ VERMEYE HAZIRIM”

21 yaşındaki futbolcu, açıklamalarına, “Mükemmel hissediyorum. Taraftarların, teknik heyetin ve ekip arkadaşlarımın desteğini ve sevgisini hissediyorum. Tek ihtiyacım olan bu” ifadeleriyle devam etti.

Saka son olarak, “Yüzde yüzümü vermeye hazır olduğumu hissediyorum. Bu formayı giyindiğim sürece bunu hayata geçirmeye çalışacağım” diye konuştu.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy