Haluk Levent konserde üşüyünce kahvehaneye girdi, şarkı söyledi

Sanatçı Haluk Levent, İpsala’nın kurtuluşunun 100’üncü yıl dönümü etkinlikleri kapsamında İpsala’daki Cumhuriyet Meydanı’nda sahneye çıktı. Hava sıcaklığı 8 aşama olarak ölçülürken, dinleyenler soğuk havaya aldırış etmeden Haluk Levent’in şarkılarına birlikte rol aldı.

Levent, sahnede ‘Aşkın mapushane’ şarkısını söylediği sırada üşüyünce, elinde mikrofonla yakındaki bir kahvehaneye girdi. Levent, bir taraftan şarkı söylerken, bir taraftan da kahvehanede bulunanlarla kağıt oynadı. Soğuk havaya karşın uzun süre sahnede kalan Haluk Levent’e konser sonunda İpsala Kaymakamı Ömer Sevgili ve Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, çiçek ile İpsala pirinci armağan etti.

“HAYATIMDAKİ EN İLGİNÇ KONSER”

Levent, konser sonunda bu görüntüleri toplumsal medya hesabından da paylaştı. Levent, ‘Hayatımdaki en garip konser’ başlığıyla yapmış olduğu paylaşımda, “Azca ilkin İpsala’da ‘100. yıl kurtuluş günleri’ kapsamında bir konser verdim. Hava o denli soğuktu ki yan taraftaki kahveye şarkı söyleye söyleye daldım. Bir taraftan şarkıyı kesmeden söyledim bir taraftan pişti oymadım ve son papaz ile pişti yaptım” ifadelerine yer verdi.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy