Halk Bankas Gece Yaplan EFT Ne Zaman Hesaba Geer? (16 Mays Pazartesi)


Halk Bankası EFT işlemi yapılabilen saat aralığını resmi sitesinde öğleden ilkin sekiz buçuk ile öğleden sonrasında dört buçuk olarak duyurmaktadır. Soruda mevzusu geçen gece tabiri son işlem saati olan öğleden sonrasında dört buçuğu aşmaktadır. Eğer bu süre içinde şahıs EFT işlemi gerçekleştirseydi işlemin yapıldığı gün içinde başka bankaya fon transferi yapılmış olurdu. Sadece Halk Bankası gece meydana getirilen EFT ne vakit hesaba geçer dendiğinde saat dilimi aşıldığından dolayı gece meydana getirilen EFT işlemi sonraki gün belirlenen EFT işlem saatinde yapılır. Eğer elektronik fonların transferi sistemi üstünden aktarım yaptığınız gün cuma öğleden sonrasında dört buçuksa işleminiz pazartesiye sarkacaktır. Bunun sebebin hafta sonu bankaların dinlence olmasıdır. Halk Bankası EFT saatleri yapacağınız işlemler için fazlaca önemlidir.

Halk Bankası EFT Iyi mi Yapılır?

Elektronik fonların transferi şu demek oluyor ki basitçe EFT işlemi Halk Bankası’nın değişik araçları kullanılarak ya da bizatihi iletişime geçilerek yapılabilmektedir. Bu yöntemler; En fazlaca tercih edilenlerin başlangıcında gelen online halde web bankacılığı vasıtası kullanılarak yapma, benzer bir öteki yöntem mobil bankacılık şu demek oluyor ki Halk Bankası Dialog uygulamasında gerçekleştirme, bunun yanında alan kişi hizmetleri aracılığı ile telefon bankacılığı şeklinde yapma, son olarak klasik yöntem olan şubeye gitme ya da ATM üstünden gerçekleştirme olarak ayrılabilir. Halk Bankası gece meydana getirilen EFT ne vakit hesaba geçer sorusunun yanıtını öğrenmemizin peşinden işlemin iyi mi yapılacağını şu demek oluyor ki Halk Bankası EFT iyi mi yapılır onun aşama ve şekillerinden anlatmak yerinde olacaktır.

  • İnternet bankacılığı üstünden Halk Bankası EFT işlemi: Şifresi bulunmayan kullanıcılar şifrelerini temin etmelerinin peşinden Halk Bankası resmi sitesi üstünden giriş yaparak para transferi başlığının içinde yer edinen EFT seçeneğini seçtikten sonrasında aktarılması istenen miktarı girerek işlemi kolayca uzaktan gerçekleştirebilir. İşlem için öğrenim edilen ücret 1,86 liradır.
  • Mobil uygulama olan Dialog üstünden EFT işlemi: Uygulama mağazalarından  indirebileceğiniz Halk Bankası Dialog uygulamasından para transferi sekmesine giriş yaparak EFT tercihi ile rahatça fon aktarımı yapabilirsiniz. Eğitim edilen EFT tutarı 1,86 liradır.
  • Satın alan hizmetleri aracılığı ile telefon bankacılığı şeklinde EFT işlemi:  Satın alan hizmetlerine bağlanarak EFT işlemi yapmak istediğinizi bildirdiğini takdirde lüzumlu personel destek olacaktır. EFT öğrenim tutarı 3,76 lira olarak belirlenmiştir.
  • Şubeye giderek gerçekleşen EFT işlemi: En yakın Halk Bankası şubesine giderek işlem artırabilirsiniz. Tertipli EFT tutarı ise 3 liradır.
  • Atm üstünden meydana getirilen EFT işlemi: Çevrenizde bulunan bir Atm ile başka bankaya fon gönderebilirsiniz.

Halk Bankası EFT Sorgulama

Mesela Halk Bankası gece meydana getirilen EFT ne vakit hesaba geçer sorusunun direkt yanıtını bu sorgulama ile bahsi geçen kanallar vasıtasıyla yapabilirsiniz. Şunu eklemek gerekir ki bu durum nadiren gerçekleşmektedir. Yalnızca olağan seyrin haricinde bir durumla karşılaşılırsa EFT işlemi 5 ila 30 dakika içinde gerçekleşmez.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy