Göztepe Başkanı Rasmus Ankersen’den Altay maçında yaralanan taraftara ziyaret

Göztepe Kulübü Başkanı Rasmus Ankersen‘in dün Altay maçında çıkan vakalarda yaralanan Mehmet Çakır’ın ailesini hastanede ziyaret etmiş olduğu bildirildi.

Göztepe Kulübü’nden meydana getirilen açıklamada, ziyarette Ankersen’e yönetim kurulu üyelerinin de eşlik etmiş olduğu açıklandı.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Taraftarımız Mehmet Çakır’ın durumunun stabil olduğu, tedavisi için her türlü imkanın seferber edilmiş olduğu ve tedavi sürecinin beklenildiği benzer biçimde gittiği öğrenildi. Atılan yabancı madde sonucu yaralanan başta Mehmet Çakır olmak suretiyle tüm taraftarlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, Türk sporunda bu biçim vakaları lanetliyoruz.”

NE OLMUŞTU?

Gürsel Aksel Stadı’ndaki müsabakada Altay tribünlerinden Göztepe izleyicilerinin olduğu bölüme fişek atılması sonucu yaralananların olduğu suç duyurusu üstüne 2 ambulans sahaya girmiş, yarışma 22. dakikada durmuştu. Bu sırada bir Göztepe taraftarının, köşe gönderini alarak Altay kalecisi Ozan Evrim Özenç’e vurmasının peşinden yarışma dinlence edilmişti. Çıkan vakalarla ilgili 21 şahıs de gözaltına alınmıştı.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy