Gözler Bu 8 Altcoin’de: 2 Yeni Borsaya Giriyorlar!


Singapur’da bir borsa.com, Crypto.com’u oluşturan iki ufak altcoin katkıda bulunur. yanında Coinbase, Öte taraftan hizmetleri (vesayet) kapsamındaki dört merkezi olmayan finans tokenı da dahil olmak suretiyle çeşitli altcoin’lere genişletilebilir kripto para biriminde yönetime devam ediyor. İşte ne…

Crypto.com, 2 yeni altcoin listeledi

Crypto.com, platforma çeşitli altcoin’ler ekledi. Eklenenlerin birincisi; egzersizi, sosyalleşmeyi, oynamayı ve kripto kazanmayı bir araya getiren bir Web 3.0 fitness olan, “move-to-earn”, kısaca” tahmini-için-hareket-et” projesi Step App (FITFI) oldu. Crypto.com, FITFI’nin çeşitli satın alma satın alınabileceğini söylüyor. Proje, 2021’de üstün ilerlemeye başladı ve son beta lansmanından ilkin 113.000’den fazla kayıt aldı. Uygulamanın oyun tarafının bir parçası olarak, NFT’ler spor ayakkabı satın alabilecekler.

(*2*)

Öte taraftan borsa, SplinderShards’ı (SPS) katkıda bulunuyor. SplinderShards, kullananların proje yönetimine katılmalarını elde eden oyun-kazan dijital kart oyunudur. Oyun, canavarlarla savaşan bir ortaçağa haiz ve Magic the Gathering ve Hearthstone benzer biçimde klasiklerin taraftarlarına hitap ediyor. Şu anda genişleyen kitaplığında 500’ün üstünde benzer kartken, oyuncular kadar 60’tan fazla benzersiz oyun içi yetenektenebilir.

Coinbase Custody platformuna yeni eklemeler yapılmış oldu

Bu sırada, ABD güvenlik kripto para borsası Coinbase, yeni bir duyuruda, Coinbase Custody’e altı kripto para birimi eklediğini söylemiş oldu. kriptokoin.com olarak da tavsiyede Coinbase, büyük parası olan konaklama için bir gizleme hizmetidir. Coinbase’den ilk onay alan Bifrost (BFC), buradan ilk Blockchain yazılım yazılımı, Kusama (KSM) üstüne kurulu bir DeFi olarak tanımlıyor. peşinden Ethereum tabanlı DeFi platformu olan Coin98 (C98) geliyor.

Coinbase’in gizleme hizmeti genelinde Web 3.0 için fazlaca zincirli, likidite merkeziyetsiz kripto para borsası DODO (DODO) da katlanıyor. Coinbase ek olarak Reef Finance (REEF), Metal (MTL) ve Prometeus’u (PROM) platforma da ekledi.

(*8*)

Son dakikaları izlemek için bizi takip edin heyecanda, Feysbuk‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telgraf ve Youtube kanalımıza katılın!

Mesuliyet Reddi Beyan: Kriptokoin.com’da yer edinen yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin yada dijital satın alma planını yada satılması planlanmaz. Bu artan Kriptokok.com ve site alan yazıların yazarlarıda yatırım sürecinden taviz verilmez. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, bina yada proje ile ilgili bir vakadan ilkin kendi araştırmalarını yapmalıdır.

uyarı: Kriptoko.com’a ilişik haber içeriklerinden gösterilip, bağlantı oluşturma işlemi yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, kullanılamaz yada herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ilişik kod, tasarım, grafik ve öteki tüm içerik fikri geliştirme amaçlı gelecek ve ilgili ilgililara aynştınlr kullananlar hakkında resmi gelecek gelecek..

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy