‘Gelen yardımın haddi hesabı yok’

Galatasaray Kulübü Başkanı Özbek Dursun10 ili vuran Kahramanmaraş depremlerinden zarar gören vatandaşlar için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Nef Stadı depremzedeleri için başlatılan yardım kampanyasının merkezinde Dursun Özbek ve Giallorossi yöneticileri incelemelerde bulundu.

“İNANILMAZ YARDIMIN HESABI YOKTUR”

Kulüp televizyonuna konuşan Özbek, yardım kampanyalarına ilginin yoğun olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

“Alınan yardımın sınırı yok. Gönüllülerin sınırı yok. Türk milletinin bu büyük figürüyle gurur duyuyorum. Mümkün olduğu kadar çok depremzedeye ulaşmaya çalışıyoruz. Erden Timur orada. malzemeleri buradan tırlarla depremzedelere ulaştırıyoruz. Söyleyecek fazla bir şey yok. Ailelerine de sabırlar diliyorum. Çok üzgünüm. Duygularımı tarif etmekte zorlanıyorum. Allah bir daha milletimize böyle bir felaket yaşatmasın.”

Kurtarma merkezlerinde 7-8 tır malzeme olduğunu anlatan Dursun Özbek,Ayrıca özel yapım geliyor. Yaraları saracağız ama acısı hep içimizde kalacak. Türk milletinin başı sağolsun. Bölge halkına yanlarında olduğumuzu, elimizden gelen her şeyi yapacağımızı söylemek istiyorum.dedi.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy