Fenerbahçe Beko Başantrenörü Dimitris Itoudis: ‘Benim için sürpriz oldu’

Başantrenör Dimitris Itoudis, Fenerbahçe Beko’nun, Galatasaray Nef’i 97-91 yenik etmiş olduğu karşılaşmanın peşinden görüşlerini aktardı.

Itoudis, “Siz de tanık oldunuz fazlaca yoğunluk gerektiren bir maçtı. Ruh ve kalbi gerektiren bir maçtı. Üst üste 3. maçımız Monaco’da büyük maç, gezi, Milano’da büyük maç, gezi, büyük maç Galatasaray, şimdi otele gidiyoruz, sonrasında Beşiktaş. Bu ekip karakter gösterdi. Fenerbahçe taraftarının, başkanın, yönetimin bizi seçtikleri için gurur duymalarını isterim. Bizim sözümüz, taraftarımız bizim çabamızı görecek. Bugün bizi savaşırken gördüler” dedi.

Küçücük ayrıntılara bakacağız doğal ki fakat oyuncular büyük bir cenk verdi” diyen Yunan koç, maç içinde Göksenin Köksal’la aralarında yaşanmış olan gerginlik için gelen soruya, “Molamız varken ben Galatasaray benchine gitmiyorum. Benim casuslarım yok, ne konuştuklarını dinlemiyorum. Hayatımda ilk kez başıma geliyor. Galatasaraylılar geldi, ‘E hadi gelin kulak verin’ dedim. Söylediğim her şeyi de dinlediler. Benim için sürpriz oldu” yanıtını verdi.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy