Evden Eve Nakliyat Süreci Nasıl İşler ?

Gebze Evden Eve Nakliyat Firmaları

 

Evden Eve Nakliyat şirketi olan Cerrahoğlu Nakliyat senelerdir bu işi inanç ve özveri ile yapmaktadır. Gebze’de deneyimli bir nakliye şirketi arıyorsanız doğru yerdesiniz. 22 senelik tecrübemizle tam donanımlı bir altyapı ile taşınma alanında çalışıyoruz. Evinizi taşımak için Gebze taşımacı arıyorsanız, bizlerden uygun fiyata ustalaşmış bir hizmet alabilirsiniz. Edinilen data birikimi yardımıyla siz kıymetli müşterilerimizin evlerini sorunsuz bir halde taşımaktayız.

 

Gebze ve Darıca’da eve teslim hizmetimiz vardır. Satın alan memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir. 1 müşterinin 100 alan kişi getirdiğini bilerek evden eve özenle nakliye yapıyoruz. Halen tesirini hissettiğimiz COVID-19 sürecinde hijyen ve sıhhat kurallarına mümkün olduğunca oldukça dikkat ediyoruz. Her işten sonrasında vasıta ve gereçleri dezenfekte ediyoruz. Eve teslim departmanımızda çalışan tüm çalışanlarımız sıhhat kontrolünden geçmiştir. Gebze kargo şirketlerinde şu anda Covid-19 sebebiyle herhangi bir engelleme bulunmuyor. Maske ve eldiven kullanımı benzer biçimde önlemlere uyuyoruz.

 

Eve teslim sürecini planlamaya başlamış olalım. Bu süreç şu şekilde çalışır;

 

Evden Eve Nakliyat Süreci Nasıl İşler ?

 

Evden eve nakliyat esnasında mesele yaşamamak için olabildiğince kati bir plan yapmak gerekiyor. Bunun için data alışverişi yapmamız gerekiyor. Yaptıklarımızdan özetlemek gerekirse bahsedelim.

 

  1. Değerlendirme aşaması Evden eve taşınmanın değerlendirme aşamasında, malların hem devreye alınması hem de özellikleri mevzusunda mutabık kaldık. Bu sırada fiyatlardan forklift ve kamyonların bağlantı alanlarına kadar tüm işler planlanır. Teslimat zamanı belirlenir. Bizlerden ek hizmetler istiyorsanız, bunlar iş başlamadan ilkin belirlenecek ve kararlaştırılacaktır.

 

  1. Taşınma gününde eşyanın alınması Taşınma gününde ilkin minik eşyaları toplamaya başlarız. Büyük nesnelerin taşınmasını ve paketlenmesini kolaylaştırmak için, ayak altındaki şeyler paketlere yerleştirilir. Mutfak eşyaları, ayakkabılar, biblolar vb. toplanır ve bir sonraki adıma geçilir. Ek olarak kıyafetlerinizi ve tekstil malzemelerinizi evvel toplamanız icap ettiğini size hatırlatırız.

 

  1. Mobilya ve beyaz eşya montaj, yatak odası gardırop, TV seti benzer biçimde mobilyalar demonte edilecektir. Ev aletleri çıkarılır ve tüm güvenlik vidaları sıkılır. Paketlemeye hazır hale getirilir. Kanepeler en azından kolları takılıyken çıkartılır ve kapılardan geçirilir.

 

  1. Paketleme aşaması Gebze evden eve nakliyat, kapıdan kapıya taşımacılığın en mühim aşamasıdır. Paketli taşıma, eşyalarınızın taşıma esnasında zarar görmemesini sağlamanın en etkili yoludur. Cerrahoglu Nakliyana’da tüm ev eşyalarınızı, halk içinde balonlu naylon olarak da adlandırılan Kabarcık naylon adında olan bir malzemeyle paketliyoruz.

 

  1. Yükleme aşaması tüm ürünler hazır olduğunda yükleme aşaması adım atar. İndirme, paketleme kadar önemlidir. Araçta muntazam bir halde istiflenmezse, ürün hasar görebilir. Büyük ve ağır eşyalar en altta, hafifçe eşyalar ise en üstte yer alır. Ek olarak evde kullanım için derhal gereksinim duyulan şeyler son olarak ve ilk olarak araca yüklenir. Mesela bardaklar, tabaklar, fırın tepsileri ve temizlik ürünleri. Yüksek katlardan hareketle asansörlerimiz kurulur ve nakliyesi yapılır.

 

 

Evden eve taşıma şirketi seçiminde oldukça dikkat edilmesi gerekiyor

Darıca evden eve nakliyat, dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan mühim bir hizmettir. Sektörde işini meydana getiren sadece yarardan oldukça zarar veren hareketli firmalardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Mülkünüzü evden eve taşıma mevzusunda bilgili deneyimli personele emanet etmelisiniz. Gebze ve Darıca’da bulunuyorsanız yada bu bölgeye ulaşıma ihtiyacınız var ise Cerrahoğlu Nakliyat’ı tercih edebilirsiniz.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy