Erkekler Film İncelemesi

Barry Sonnenfeld, kazaya ve acil duruma tek yönlü bir bilet için ya kafasına çiviyi vuran ya da tamamen kaçıran yönetmenlerden biridir. Men In Black ile Lowell Cunningham’dan bazı kuru çizgi roman kaynak materyalleri aldı ve uzaylılar, komplo teorileri ve gizli hükümet örgütleri hakkında tamamen duvardan uzak bir çekim yaptı. Bunun gibi projeler genellikle, sonunda özensiz film yapımcılığı veya duygusallık tarafından savrulan büyük bir potansiyele sahiptir, ancak bu değil.

Tommy Lee Jones ve Will Smith’in benzersiz ve açıkçası taban tabana zıt tarzlarını birleştiren film, bazen aynı anda komik, heyecan verici, eğlenceli ve esprili olmak gibi birçok görevi mükemmel bir kolaylıkla yürütüyor. Bu dördünün hepsini birden kaç filmin geride bırakabileceği düşünüldüğünde, Men In Black sinematik mükemmel bir fırtınayı temsil ediyor ve Mark Wahlberg ya da George Clooney’nin baştan sona savurduğu bir film değil.

Geriye dönüp baktığımda, şimdi onu, dahil olanların altında yatan yeteneğin durdurulamaz bir kritik kitle yarattığı doksanların Ghostbusters’ı olarak görüyorum.

Sonnenfeld’in kendi filmleri gibi, bu disk de hem mükemmeli hem de vasat olanı tek bir kullanışlı pakette içeriyor. Filmin inanılmaz net bir versiyonu var, birçok sahnede hatırladığım sinema versiyonundan daha fazla kromatik etki var. Bu film bazı çok hafif renklere ve ışıklandırmaya sahip, bu da daha sonra bazı uzaylıların ve efektlerin üzerindeki uhrevi renklendirmeyle canlı bir tezat oluşturuyor. Bu stil seçimlerini gerçekten takdir etmem için bu versiyonu aldı.

Kayıpsız Dolby True HD film müziği, DVD’nin sunduğu zaten etkileyici Dolby 5.1 sürümünü iyileştiren bir keşiftir.

Çoğu inek için bu ve iki ekstra ses parçası yeterli olacaktır, çünkü Will Smith’in müzik videosunu ve buraya veri blokları ayırdıkları diğer şeyleri umursamaları pek olası değildir. Aslında, bu garip bir yorum gibi görünebilir ama burada çok fazla şey var ve bunların çoğu asla oynanmayacak, bahse girerim.

Bu diskleri oynatmak için bir PC kullananlar için son bir uyarı, bu bir BD-Live Profile 2.0 kullanır, bu nedenle yazılımınız bunu desteklemiyorsa burada hiçbir şey görmezsiniz.

Ancak işe yararsa, bu formatta gördüğüm ilk Java oyunlarından birine erişebileceksiniz ve interneti farkında, böylece MIB sorularını diğerlerine karşı yanıtlayacaksınız. Bu diskin bende olduğu zaman yayınlanmadığı düşünülürse, çoğunlukla benim için eylemde eksiklerdi. Yeterince eğlenceli, ancak bu filmi özellikle almak için pek bir gerekçe değil.

https://filmizle.run/

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy