Elektronik Sigara Likit

Elektronik Sigara Likit

E sigara likit olarak da bilinen e-sigara likiti, elektronik sigaralara lezzetini ve nikotin içeriğini veren çözümdür. E-likit genellikle propilen glikol veya bitkisel gliserin, nikotin ve aromalardan yapılır. Propilen glikol, genellikle gıda tatlandırıcı ve ilaç yapımında kullanılan renksiz, kokusuz ve tatsız bir sıvıdır. Bitkisel gliserin, gıda ve kozmetikte de kullanılan kalın, tatlı bir sıvıdır.

E-meyve suları, 0mg’den (nikotinsiz) 36mg’ye (çok yüksek) kadar farklı nikotin kuvvetlerinde gelir. Ayrıca meyve ve şeker aromalarından kahve ve tütün aromalarına kadar sonsuz çeşitlilikte aromalara sahiptirler. Birçok insan, benzersiz tat profilleri oluşturmak için kendi e sigara salt likit aromalarını karıştırmaktan hoşlanır.

Sigara Likit

E-likit veya e-likit olarak da bilinen sigara likit, elektronik sigaralara güç veren çözümdür. Propilen glikol veya bitkisel gliserin, nikotin ve tatlandırıcıların bir karışımıdır. E-sıvılardaki nikotin, mililitrede 0 ila 36 miligram arasında değişebilir. E-sıvılar, tütün, mentol, meyve ve şeker dahil olmak üzere çok çeşitli aromalarda mevcuttur.

E-sigaralar, e-sıvıyı ısıtarak aerosolabilen, aerosolabilen bir buhar oluşturur. Bu buhar, daha sonra kullanıcı tarafından solunan nikotin ve aromalar içerir. E-sigaralar, geleneksel sigaralar gibi tütün dumanı üretmez. E-sıvılar hem küçük şişelerde hem de “mods” olarak bilinen daha büyük kaplarda satın alınabilir.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy