Değeri bilinmeyen Google özelliği için kritik yenilik


Google, Arama yapılandırmaya devam ediyor. Bugüne dek fazlaca azca kullanıcı” İş Mesajları (İş Mesajları) kimliğine uygun bir güncelleme aldı. Yazılım devi, Arama’da sunulan İş Mesajları ile ilgili kişilerle görüşülüyor.

Google, Arama’da işletmelerle sohbet etme özelliği

Google tarafından yayınlanan son bloga “İş Mesajlarının özellikleri güncellendi. Arama’da müşteri ve işletmelerden gelen müşteri isteyen yazılım geliştiriciler, İş Mesajları için yeni tasarlanmışlar.


Google’dan Android için merak uyandıran yenilik: İsmi değişti

Google, Android güvenliği için tekrardan markalaşmaya gidiyor. Google, Android’i Korunuyor bulunduğunu duyurdu.

Google, yardım masası ve alan kişi hizmetlerinin yazılımlarında dünya lideri olan Twilio, Genesys ve Avaya ile iş performansı deklare etti. Bu şeklinde amaçlara yönelik, satış ve telekomünikasyon değişik kategorilerdeki şirket ile Google Arama bilgilerini inceleyin geçmek kolaylaşacak.

SDNShiftdelete.net

Aslına bakarsak Google, İşletme Mesajları işletmeleri zeka söyleşi robotları oluşturmasına fırsat tanıyor. Müşterilerin değerlendirmesine yönelik değerlendirmeler için otomatik önerilerde bulunulan yazılım devi; Twilio, Genesys ve Avaya ile bu alanda uzmanlaşmak genişletilecek.

Google tarafınca sunulan hizmetler botları, işletmeye bakılırsa desteklenebilir. Ürünlerin kullanılabilirliğini, satınını takip edebiliren robotlar, ek olarak hususi komutlar şirket tarafınca programlanabiliyor.

“Hizmeti Haftalık olarak kullanıcılarla çalışmak, iş topluluğumuzu daha da geliştirmekten hoşlanırsınız. “Bu mümkün olan herkesle kolay anlaşılır, görseldeki herkes için mümkün olan en iyi deneyimleyebiliyoruz.”

Google’ın İş Mesajları özelliği ne kadar popüler olmasa da, Naber ve Feysbuk haberci şeklinde bir da kendine haiz bulunduğunu belirtelim. WhatsApp’ın tanıtımı için söyleşi botlarıyollardan kullanıcılar anlayıp otomatikman yanıt verebiliyor.

Peki siz bu mevzu ne satın almak? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle tekrarları ihmal etmeyin.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy