Çeyrek altın fiyatları ne kadar, gram altın kaç TL? 28 Temmuz 2022 altın fiyatları

Çeyrek altın fiyatları ne kadar, gram altın kaç TL? 28 Temmuz 2022 altın fiyatları – Ekonomi Haberleri – Son Dakika Haberler

Çeyrek altın fiyatları ne kadar, gram altın kaç TL? 28 Temmuz 2022 altın fiyatları

Altın yatırımcısı ve takı amaçlı alan kişiler haftanın dördüncü gününde altın piyasasındaki güncel durumu araştırmayı sürdürüyor. Yeni haftada iç piyasada altın yönünü yukarı çevirirken piyasaların merakla beklediği veri de açıklandı.

Fed faiz kararı duyurusunu yaptı. ABD Merkez Bankası (Fed), politika faizini 75 baz puan artırarak yüzde %2,25 – %2,50 aralığına yükseltti. Peki, karar sonrasında altın piyasasında son veriler ne durumda?

GRAM ALTIN NE KADAR?

Altının gram fiyatı 28 Temmuz 2022 Perşembe günü 998 TL seviyelerinden işlem görüyor geçen hafta perşembe günü altının gramı 958 lira seviyelerindeydi. Ons altın ise bugün bin 737 dolarda konumlanmış durumda.

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Çeyrek altın alış fiyatı bin 637 lira seviyesinde yer alırken, satış fiyatı ise bin 664 lirada bulunuyor.

CUMHURİYET ALTINI KAÇ TL?

Yüklü miktarda alım yapmak isteyen kişilerin tercihlerinden olan cumhuriyet altını ise bugün 6 bin 528 liradan geri alınırken 6 bin 632 liradan da satışa sunuluyor.

Asgari ücret artışı sonrası bunlara dikkat

Asgari ücret artışı sonrası bunlara dikkat

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy