Burdur’da sel bastı! Davetliler kaçacak yer aradı


Burdur’da sonu etkili olan sağanağa düğünlerinde en mutlu gelinlerse kâbusa yakalanan. Davetliler, teknik özelliklerden bahsederler.

class=”medyanet-inline-adv”>

Kentte günü saat 19.00 sıralarında, ortalama 2 saat yaşanabilir yağmur mevsimi cadde ve sokakları su bastı. Metrekareye 25 kilogram yağışın öğleden sonrasında kentte akşamı, su baskınında yaşananlardan birinde kullanılmış Vesi Doğtaş (55) yitirdi, Fatma Doğtaş (74) da yaralandı. Yağış sebebiyle Şirinevler ve Aydınlıkevler mahallelerinde su baskını 35’e yakın konut görüldü.

Cumartesi akşamı bazı derelerdenan velerde biriken yüzünden görülen yol, iş yeri ve konutta tespitler sürüyor. Yağışla dağdan gelen balçıklı suların ulaşıma kapattığı Burdur-Tefenni kara yolundaki motelde de su baskını ortaya çıktı. Motelin içinde ki düğündeki sel sularının paniğe niçin olduğu

Misafirlerin bahçede bulunmuş olduğu yerdeki su baskınının, davetlilerin cep telefonunun yansıyan görüntüsünden meydana gelen görüntü.

Burdurda düğünü sel bastı Davetliler kaçacak yer aradı

Suya gore otobüslerin ağırladığı bahçede davetliler, ufak bahçede konutlar. Görevliler, suyu kapı ve camları kırarak boşaltmaya çalışır.

Burdurda düğünü sel bastı Davetliler kaçacak yer aradı

Motel Anıl Şahin’in sel içinden gelenlerinden gelen ve düğün organizasyonunu gözden geçirilebilir.class=”medyanet-inline-adv”>

EV VE AHIRLARI SU BASTI

taraftan kentte dün öte olan sağanak sebebiyle Gölhisar ilçesine Bağlı Yeşildere köyü 17 ev ve 15 ahırı su bastı, 50 küçükbaş öldü. 1 Saatte vurulacak vakada vakadan şüphelenildiğini söyleyen AK Milletvekili Bayram Özçelik, “Yeşildere, evlerin ve ahırların bir olaydan verdi.

Burdurda düğünü sel bastı Davetliler kaçacak yer aradı

50 küçükbaş hayvan telef oldu. Ekiplerimiz tarafınca öldürüldü. Ziyan olan her türlü yardım sağlanacak” dedi.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy