Bu 5 Gaming Token Projesini İzleyin! Güçlü Yükselebilecekleri


Genel kripto para kazanmaya devam ederken, kriptodan bir Youtube kanalı olan Paul Barron Network, satın alma yada dolar token projesi için birkaç tane alma listeliyor. Analist, Bitcoin çökmeye devam eder, kısa bir süreliğine olması ihtiyaç duyulan bazı sıcak projeleri düşünüyor.

İlk Gaming Token projesi Gala Games (GALA)

kriptokoin.com‘un bu makalesinden olarak data sahibi olmak Gala Games, oyuncularına oyunlarını denetlemek için oyun tasarımını değişik bir yönü çekmeyi amaçlıyor. Gala Games’in yanında, ‘oynamakiniz Blockchain oyunları’ yapmak. Proje, iyi oyun içi bir “olabilecekleri” canlandırabilecekleri ve oyunu oynayabilecekleri için sevebilecekleri bir tuşa basabilecekleri ile deneyebileceklerini istiyor. Blockchain teknolojisiyle oynanabilecek oyuncular için oyun içi düşünülerek tasarlanabilen oyunlara tekrardan kazandırmayı planlıyoruz.

Oynaması parasız, tüm oyunun geleceği model olacak. Film oyuncuları çekilebilirler. Bundan sonrasında, oyun oynayabileceğiniz mekanik bir parça olabilir ve onları kullanarak daha çok oyun oynayabilirsiniz. Kripto ve NFT’ler arasındaki engel, birçok insan için hala birazcık yüksek. CoinMarketCap’ten izlenirken, yazının yazıldığı sıralarda GALA son 24 saat içinde %4, 25 saatlik seyirde 0,08833 dolardan görüntülerdu.

Listedeki bir altcoin ise Axie Infinity (AXS)

Axie Infinity, kullanıcı tarafınca haiz olunan ve oyunu. Blockchain’de bir tecim ve harp oyunu. Her şeyden ilkin, bu proje en popüler oyun projelerinden biri. Analist, kendi içinde bir süredir devam etme sürecini yeniliğini ve gidişini yapacağını söylüyor. CoinMarketC’den takip ediliyor, yazının sıralarda AXS,%3, 72,57 dolardan seyreden görüntülerdu.

Oyun Simgesi

Üçüncü sıradaki Gaming Token Ultra (UOS)

Ultra, video oyunları ve video oyunu için bir gösterim platformu ve ekosistemi. Ultra’nın, Steam’de mevcut olan tekeli platformların ve oyun geliştiricilere, oyunculara ve kendilerini yeni deneyimleyebilecekleri.

Analiste nazaran, iyi bir potansiyele haiz Ultra iyi durumda değildir. Analist, ortaya çıkacak fazlaca şey bulunduğunu düşünüyor. CoinMarketC’de yazdırılmak suretiyle, yazıldığı sıralarda UOS, %0,66 yazıla 0,3535 dolardan el değiştiriyor.

UOS

Listede adıCOM ” Gaming Token ise E (OMI)

ECOMI, Singapur’da bir teknolojiyi uygulayıp, olan dijital pazarlamayı yapıyor. Özel bir donanım çantası ve dünyanın önde gelen mobil ilk NFT platformu ileVe-ECOMI, dijital ürün ürünleri için tek durak noktası sunarak pop kültürü ve eğlenceyi 21. yüzyıla sürmek. Analiste göre, bu proje piyasanın ısısını yükselten bir proje oldu. Bilgi, Veve uygulamasıyla platformla NFT satın alabiliyorlar.

“Bir oyun projesiyle satın alınabilir, özellikle oyun oynayabilecek daha çoklar hakkından kapılarını okuyabilir” diyen analist, şu anda çok doğru olan hamleler hakkında olabilecek bir proje olduğunu söylüyor. CoinMarketC’den takip ediliyor, OMI, %4,30 sıralarda seyreden yazılardan 0,001519 izleniyordu.

Oyun Simgesi

Listedeki son altcoin projesi 0x (ZRX)

0x, aracı merkezi kullanıcılarına para borsaları benzer biçimde araçlardan gelen Ethereum’de ERC20 Blockchain’lerini ve öteki kullanıcılarından kolaylıkla alışverişlerini gerçekleştirecek bir altyapı sistemleri. Projenin Coinbase bulunduğunu gösteren analiste için, NFT’ler için bir toplumsal piyasa yeri geliştiriyorlar ve bu tarz şeyleri gerçekleştirebilirlerse Coinbase sizin tarafınızda demek.

Analist bu proje, bilhassa oyun ve bölgeler NFT için tasarlanmış ve bu tür şeyler için fazlaca planlı NFT için ciddi bir yer’ olacak yeni bir pazar düşünüyorum. CoinMarketCap’ten alınıyor, yazının sıralarda %4,09 yazınınla ZRX 0,392 dolardan el değiştiriyordu.

(*5*)

Son dakikaları kovuşturmak için bizi takip edin heyecanda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telgraf ve Youtube kanalımıza katılın!

Mesuliyet Reddi Beyan: Kriptokoin.com’da yer edinen yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin yada dijital satın alma planını yada satılması planlanmaz. Bu artan Kriptokok.com ve site alan yazıların yazarlarıda yatırım sürecinden taviz verilmez. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, bina yada proje ile ilgili bir vakadan ilkin kendi araştırmalarını yapmalıdır.

uyarı: Kriptoko.com’a ilişik haber içeriklerinden gösterilip, bağlantı oluşturma işlemi yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, kullanılamaz yada herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ilişik kod, tasarım, grafik ve öteki tüm program grafikleri ile ilgili gelecek ile ilgili olanlara aynştınlr kullananlar hakkında resmi gelecek gelişecek.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy