Bu 5 Altcoin de Listede!


Shiba Inu (SHIB) balinaları son 24 saat daha etken oldu. WhaleStats’ın en iyi 100ba Inu sahibine analizi, kripto balinalarının milyarlarca Shiba Inu ile etkinliğine etken adreslerde yüzde 44.44’lük bir şahıs yansıtıyor.

SHIB balina adreslerinde görüldü

WhaleStats, SHIB’in son 24 saat içinde en fazlaca kullanılan 2.000 ETH balinası içinde en fazlaca kullanılan akıllı sözleşmelerden biri içinde yer bildirildi. .” Shiba Inu’nun kullanımı balinalar içinde yükselmiş benzer biçimde görünüyor. En iyi 5.000 ETH balinası artık 603.009.840 dolar değerinde SHIB’e haiz. Ek olarak Decentraland (MANA), Ampleforth (AMPL), Polygon (MATIC), The Sandbox (SAND) ve Chainlink (LINK) de var.

Ek olarak, Shiba Inu Haziran’da moda olmayacak. WhaleStats’a bakılırsa, toplam SHIB sahibi şu anda 1.177.885 gösterge. Bunun yanında, kriptokoin.com Olarak da bildirildiği benzer biçimde resmi resmi Discord moderatörü ve Growth Breed üyesi SHIBQueenie’ye bakılırsa, iyi bir kadar 2.000’den fazla NFT’si basıldı. Welly NFT’lerinin amacına ışık tutan Shiba Inu başs geliştiricisi Shytoshi Kuama, NFT’lerin belirli Welly mekanları için akıllı sözleşmeler olarak hareket eden araçları olarak hareket etmek suretiyle bulunduğunu belirtiyor.

Bloomberg Terminali, SHIB’i ekledi

Balinalar’a yönelmeye devam etmeyi Bloomberg, dijital dünyayla ilgili veri kapsamını genişletti. Şimdi Bloomberg Terminali, Shiba Inu’nun da bulunmuş olduğu en büyük 50 para biriminin içinde içeriyor. Kısaca Bitcoin, Ethereum, XRP, Solana benzer biçimde coin’ler içeriyor. Müşteriler, fazlaca sayıdaki para biriminde, endeksler ve işlemler için gerçek zamanlı olarak gün içi alışverişi yapacaklar.

Bloomberg, 2013’te Bloomberg Terminalinde bir Bitcoin fiyat sürecinden sonrasında ortalama 10 senedir kripto para birimi traderları için veri sağlıyor. Beş yıl ilkin, 2018’de, kapsanan kripto para asmayı ilk 10’a genişletti. Şimdi, en 50 kripto para birimiyle ilgili gerçek giderken giderken.

Bu sırada Shiba Inu fiyatı, piyasadaki genel hikayenin bir süreci olarak, kırmızı tahtada görüntüleniyor. En büyük ikinci meme olan Shiba Inu, yazımda yüzde 11.9’Luk bir değerlendirilmiş durumda. Kripto para, şu anda 0.00000880 dolardan izliyor. Bu kıymet, 28 Ekim 2021 geçmişine kadar 0.00008616 doların yüzde 89.8 kadar altında. Piyasa kıymet ile en büyük 17. kripto para birimi olan SHIB, son yedi günde yüzde 19.2 oranında değerlendirmede bulunmuş oldu. Son 30 günde ise yüzde 19.4 düştü. Senelik kullanım oranı ise yüzde 42.3 oranında kazanç olarak görülüyor.

Son dakikaları kovuşturmak için bizi takip edin heyecanda, Feysbuk‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telgraf ve Youtube kanalımıza katılın!

Mesuliyet Reddi Beyan: Kriptokoin.com’da yer edinen yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin yada dijital satın alma planını yada satılması planlanmaz. Bu artan Kriptokok.com ve site alan yazıların yazarlarıda yatırımdan taviz vermekten kaçınmak. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, bina yada proje ile ilgili bir vakadan ilkin kendi araştırmalarını yapmalıdır.

uyarı: Kriptoko.com’a ilişkin haber içeriklerinden gösterilip, bağlantı oluşturma işlemi yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, kullanılamaz yada herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ilişkin kod, tasarım, grafik ve öteki tüm program grafikleri ile ilgili gelecek ile ilgili olanlara aynştınlr kullananlar hakkında resmi gelecek gelişecek.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy