Bloomberg’den SHIB ve Bu Altcoin’ler İçin Müjdeli Haber!


Popüler yazılım ve medya şirketi Bloomberg, günlük kripto veri sistemine Shiba Inu (SHIB) ve 39 öteki kripto para birimi ekleme.

SHIB dahil en 50 kripto para Bloomberg ekranlarında büyük alacak alacak

Bloomberg, kripto para birimi veri kapsamını genişletiyor. kriptokoin.com Bloomberg tarafınca bildirildiğine gore, Shiba Inu’yu (SHIB) kabul edileceğini açıklayacaktır. Ek olarak, piyasanın içinde minimum 49 dijital para birimini içerdiğinden büyük olduğu duyurulmuştur.

Bloomberg, bugün bir ağda yapmış oldu. Açıklamada, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Solana (SOL), Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE), Polkadot (DOT), Ripple (XRP) ve Cardano (ADA), dahil olmak suretiyle en büyük 50 kripto kripto para birimini veri kapsamına alındı. Bu mevzuda, gelecek günlerde bütçelerinin gün içi tecim fiyatlarını iletecek.

Bloomberg en büyük kriptolar için piyasa verileri sağlıyorsunuz

Bloomberg, 2013’ten beri sağlanmış bir terminal açısından yararlı kriptoları sağlıyorsunuz. Buna ek olarak Bloomberg hizmeti başladığında, içine girilecek en büyük para birimi olan Bitcoin’in kripto parası gelecek.

Daha çok şirket, veri seyretme hizmetini 2018’de en büyük 10 kripto sonrasında para birimini dahil etti. Bu gelişmeyle Bloomberg, kripto para veri hizmetleri sağlayıcıları. Şimdi ise medya şirketi, en 50 kripto paranın gün içi fiyatının büyük kısmını görmek istiyor.

Bloomberg’e gore, izlenecek kripto paranin alışverişi artırma işlemi, son kullanıcı sınıfına olan yoğun ilginin bir halde geldi. Ek olarak, şimdiden Bloomberg, bugün sayıyı 50’ye eklemek için ek 40 top ekledi.

Kripto para müdürü Alex Wenham eğitimini açıklamayı yapmış oldu

Bloomberg’deki kripto para birimi ürün müdürü Alex Wenham’ın gelişimi hakkında yorum yapmış oldu. Bu bağlamda Alex Wenham şunları söylemiş oldu:

Mıknatıs boyutunda, küresel ölçekte satın alınabilecek, Bloomberg Terminalinde dijital işlerimizi geliştirmek ve kapsamlı bir halde bir halde bir halde işlerden yetiştirilir.

Buna ilaveten ilaveten, Bloom’un pazardaki öteki geliştiriciler’ için destek eklemeye devam deneleri ekledi.

SHIB

Bu arada, gün içi kripto para fiyatını seyretmek için adım atmak kolay. Kullananların, Bloomberg internet sayfasını ziyaret etme ve CRYP’ye tıklamaları gerekiyor. Bu ilk şekilde 50ndaki herhangi bir kripto para biriminin fiyatlarını gördükleriler.

Bu arda kripto para birimini yatay hareket ediyor. Önder kripto Bitcoin, 30 bin dolar işlem görüyor. Türk piyasasında sevilen SHIB ise, piyasayla beraber sert düştükten sonrasında 0.00001058 dolarda konsolide oluyor.

Son dakikaları kovuşturmak için bizi takip edin heyecanda, Feysbuk‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telgraf ve Youtube kanalımıza katılın!

Mesuliyet Reddi Beyan: Kriptokoin.com’da yer edinen yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin yada dijital satın alma planını yada satılması planlanmaz. Bu artan Kriptokok.com ve site alan yazıların yazarlarıda yatırım sürecinden taviz verilmez. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, bina yada proje ile ilgili bir vakadan ilkin kendi araştırmalarını yapmalıdır.

uyarı: Kriptoko.com’a ilişik haber içeriklerinden gösterilip, bağlantı oluşturma işlemi yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, kullanılamaz yada herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ilişik kod, tasarım, grafik ve öteki tüm program grafikleri ile ilgili gelecek ile ilgili olanlara aynştınlr kullananlar hakkında resmi gelecek gelişecek.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy