Bir araya gelen 6 liderden yeni paylaşımlar: Çalışmalarımızı kararlılıkla sürdürüyoruz

CHP, İYİ Parti, Mutluluk Partisi, Gelecek Partisi ve DEVA Partisi genel başkanlarınca oluşturulan altılı masa, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın ev sahipliğinde Ankara’da 9’uncu kez toplandı.

Görüşme sonrası ortak izahat icra eden liderler, toplumsal medya hesaplarından da paylaşımlarda bulunmuş oldu.

İşte o paylaşımlar:

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: 

Türkiye Cumhuriyeti’nin köklü devlet ve Cumhuriyet tecrübesinin demokrasi ile taçlandırıldığı bir sistemi inşa etmek için bir araya geldiğimiz toplantıya ev sahipliği icra eden başta Sayın Gültekin Uysal olmak suretiyle, tüm genel başkanlara teşekkür ediyorum. #ŞimdiDemokrasiZamanı

Ilaç Partisi Genel Başkanı Ali Babacan: 

Altı siyasal partinin ortak emek harcamaları ile iç ve dış politikadaki gelişimleri değerlendirdiğimiz toplantımız bitti. Toplantımıza ev sahipliği icra eden Sayın Gültekin Uysal başta olmak suretiyle tüm genel başkanlara teşekkür ediyorum.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu:

Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem için Anayasa değişikliği önerilerimizi açıkladık, çalışmalarımızı kararlılıkla sürdürüyoruz. Bugünkü toplantımıza ev sahipliği icra eden Demokrat Parti Genel Başkanı Sn. Gültekin Uysal başta olmak suretiyle tüm liderlere teşekkür ediyorum.

AYRINTILAR GELİYOR…

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy