Binance SAND ve Bu 9 Altcoin İçin Önemli Duyuru Yapmış oldu!


İşlem hacmine göre dünyanın en büyük borsası Binance, SAND ve 9 altcoin önemli duyurular yaptı. İşte detaylar…

Binance Bridge 2.0, SAND ve 9 altcoin’i bağışlayın

Binance Bridge 2.0’ın yakın bir gruplaştırılmasının ardından dokuz kripto para biriminden oluşan destek bir başlangıç ​​partisilendi. Binance tarafından yapılan duyuruya göre, gösterim kripto paraları mevcut ağlara yatırabilir ve ilgililerle ilgili çekebilir. Bu kripto paralar ayrıca BEP20 token standardını merkezi olmayan borsalar (DEX) zinciri üzerinden geçiş yapabilirsiniz. İşte Binance Bridge’da altcoin projeleri:

  • Sandbox (KUM)
  • ApeCoin (APE)
  • JasmyCoin (JASMY)
  • Merkezi olmayan (MANA)
  • VeChain (VET)
  • AnayasaDAO (İNSANLAR)
  • Film Bloku (MBL)
  • Nadir Görünüyor (GÖRÜNÜYOR)
  • Dogelon Mars (ELON)

Binance Bridge 2.0 Binance.com’da, kripto paraların ve belirli bir şekilde kullanılmamış listelenmekten vazgeçilmiştir. Binance Bridge 2.0 tarafından yatırma listelenmemiş’lerik için, aynı token standartında bir token için depozito adresi ile yardımcı olabilir. Örneğin, Binance Bridge 2.0 tarafından kullanılmamış listelenmemiş ERC-20 tokenlerini yatırmak için ERC-20 ETH para yatırmaklarınız. İşleme yarayacak, işe yarayanlar fon kasasına yatırılacaktır.

Binance Ardor (ARDR) serisini ve hard fork’u canlandırın

kriptokoin.com Olarak bildirdiğimiz, Ardor (ARDR) sınıfı ve hard fork, 1 Mayıs’ta gerçekleşecek. ARDR para yatırma ve çekme işlemleri hakkında 1 Mayıs’tan önceki saatlerden alınacak. Ardor (ARDR) işletim sisteminden ve hard fork’tan etkilenecek. Binance hesaplarında ARDR tüm sahipler için ilgili tüm teknik’ye yönelik Binance üstleniyor. Yükseltme ARDR için para çekmek için çekilmeden yapılmadan açılacak.

Binance, Ukraynalı mülteciler için kripto kartı ilan edin

Kart, satın alınmış olanların kripto ödemelerini almasına ve Avrupa Alanında bulunan perakendecilerde kullanımlarına izin vermeyecek.

Küresel kripto para borsası, Ukrayna’dan gelen mültecilerin Binance Visa kartıyla geçiş yapabilmenizi sağlayacak bir kripto kartı başlatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Son dakikaları takip etmek için bizi takip edin heyecanda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telgraf ve Youtube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyan: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital satın alma planını veya satılması planlanmaz. Bu artan Kriptokok.com ve site alan makalelerin yazarlarıda yatırım sürecinden ödün verilmez. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, bina veya proje ile ilgili bir olaydan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

uyarı: Kriptoko.com’a ait haber içeriklerinden gösterilip, link oluşturma işlemi yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, kullanılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, grafik ve diğer tüm program grafikleri ile ilgili gelecek ile ilgili olanlara aynştınlr kullananlar hakkında resmi gelecek gelişecek.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy