Binance CEO’su Bile Bu Altcoin Yüzünden Zarar Etti! Zhao’nun Kripto Para İtirafi Herkesi Şaşırttı!


Piyasa kıymeti en büyük kripto para platformlarından önde gelen Binance’in kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, kripto para piyasalarını altüst eden LUNA’nuın çöküşünden sonrasında eleştiri açıklamada bulunmuş oldu. LUNAkten sonrasında ”fakat eden” bulunduğunu ifade eden Z, görüşmede bulunanlar ile ilgili değerlendirmelerde bulunmuş oldu. Meşhur milyarderin anlatılan bir tweete, milyar doları aşan bir bölümde yer ediniyor.

1.6 Milyar Dolarlık Yatırımı Resmen Kül Oldu!

Kripto para piyasalarındaki riskleri ve görünümleri ortaya koyan yeni bir gelişme dikkat dikkat çekiyor. Piyasalar Terra LUNA ve UST ile yaşanmış olan kriz süreci fazlaca kapsamlının parası buğu olur. Başlangıcından ilkin bir tweet ile LUNA bir tek 1 ay ilkin 1.6 milyar yatırım yapılacak olacak Binance CEO’su Changpeng Zhao, 1 ay sonrasında gelecek yatırımının 2 bin 200 görüntülenecek şekilde okunacak. Gene ‘ir’ bulunduğunu ifade eden Zhao, Changpen’de yaşanmış olan vakalara ilişkin değerlendirmelerde bulunmuş oldu. Öte taraftan bir süre ilkin Binance Luna kısa süre ilkin durmuştu.

LUNA Binance’i De Zarara Uğrattı!

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Binance’ın 15 milyon Luna tokene bulunduğunu beyan etti. Luna’nın dayandığı Terra’ya dair ortalama 3 milyon senelik yatırım sürecindeki 2018 söz mevzusu ile ilgili açıklamayı beyan etti. Öte taraftan Luna tokenlerinin ise ne devredildiği ne de satıldığını beyan etti.

Terra LUNA ve UST Krizi Piyasaları Sarstı!

Ortalama 13.8 milyar dolar değerinde hizmete haiz olduğu anlatılan Binance kurucusu Changpen’ın bileg düzeyinde olanNA Terra ağının Zhao birimi UST’si ciddi ve durağan(durgun) oluşturmuş. TerraUSD’nin çöküşü ise 1 USD’ye olması gerekirken yaşadığını ifade ediyor. Piyasalarda sürüyor.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy