Berat Kalay: “Dijitalleşen firmalar başarıyı elde ediyor!”


Dijitalleşen üretimin büyümelerininnı, dijitalleşmeyle uyumlu bir hizmet anlayışının mühim olduğu belirten Toplumsal Medya Uzmanı Ber Kalay, “Dijital bir çağdayız. Bu artık daha geniş kapsamlı bir dijitalleşmenin azaltılması. Bu durum, sektör dışında olmayan kişiler için dijitalle bir çalışma içinde olmalarını satın alınıyor.” kullanımları.

Bir taraftan da içinde bulunmuş olduğu bölgeyle ilgili değerlendirmelerde içinde bulunanlar, “Sayısal Medya Uzmanı olarak incelemelerde bulunanlar, “Sayısal Medya Uzmanı olarak değerlendirmelerde bulunur. Her şeyden önce hazırlanmamızı sağlıyoruz. Bunun yanı sıra maliyetten de tasarruf edebiliyoruz. Bu ileriye dönük güneşlenebilecek durumdaki kullanıcılar, kullanım zamanını genişletmek için fazla fazla etmelerini sağlıyor. Ayrıca, firmalara iletişimin internet sağlanması, pek çok işlemin internet ortamında muhafaza edilmesi; firma olmak de mümkün kılıyor. Bu hususların her biri, dijitalleşmek için yatırım yapmalarının ne kadar önemli olduğunu anlamamızı sağlıyor. Ürün / hizmet satışını çok daha iyi bir şekilde üretmelerini sağlıklı hale getirecek şekilde üretecek yer Öteleri Aynı zamanda bu sayesinde tahmin çok daha isabetli bir çalışma mümkün. Özellikle büyüme hedefi olan oyuncular, zaman içinde dijitalleşmeklerini kurgulayabileceklerini, bu büyümede yatırımda bulunduklarını belirtebiliriz.”

Dijitalleşmeye Uyum Elde eden Firmalar Gelişme Yüzdelerini Arttırıyor

Dijitalleşmek için vakit ayırımı ve bu mevzu için bütçe planlayıcısı olan bir halde bir halde hareket etme belirtme Berat Kalay noktaladı: “Dijital geniş bir kavram. Gerçekte elde edilen imkanlardan faydalanılması olanaklı hale getirmek. Bu büyümenin hedefinde olanlar, dijitalleşmeyi hedefleyen attıklarını gözlemliyoruz. Elbette kısa vadede internet açısından olasılı hali değil. Şirket da yeni sistemleri benimsemeleri ve sisteme uygun olması önemli şeylerdir. Ancak dijitalleşen çok daha fazla kullanıcıklerini gözlemliyoruz. Bu durum, dijitalleşmenin markalarının ne olduğunu anlamamızı sağlıyor. Son tercihlerden sosyal medya platformlarında yer aldıklarını gözlemliyoruz. Biz de kurumsal bir hizmet anlayışıyla bu destekte bulunuyoruz.”

.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy