Belçika’da gerginlik! Yıldız isimler kavga etti…

Dünya Kupası’nda umduğunu bulamayan ekiplerden Belçika’da Fas yenilgisi sonrası takımın yıldız isimlerinin kavga etmiş olduğu ortaya çıktı.

Takımın deneyimli isimlerinden Vertonghen ile beraber Eden Hazard ve Kevin De Bruyne’un soyunma odasında kavga etmiş olduğu açıklandı. Kavgayı ise Romelu Lukaku’nun ayırdığı ifade edilirken Belçika basınına konuşan teknik direktör Roberto Martinez haberleri doğruladı.

İspanyol hoca yapmış olduğu açıklamada, “Şu anda ekip içinde bir gerginlik olduğu doğru. Bu insanoğlu yüksek egoları olan kişiler. Dünyanın en sıkıntılı soyunma odalarından birine sahibiz.” diye konuştu.

NEDEN KAVGA ÇIKTI?

Fas maçı öncesinde takımın yıldız adı Kevin De Bruyne bir izahat yaparak, “Şu anda ekip içinde bir gerginlik olduğu doğru. Bu insanoğlu yüksek egoları olan kişiler. Dünyanın en sıkıntılı soyunma odalarından birine sahibiz.” sözlerini kullanmıştı.

De Bruyne’un bu sözleri savunmanın ortasında oynayan ikili 35 yaşındaki Vertonghen ile 33 yaşındaki Alderweireld’e söylediği öne sürülmüştü. Verthongen ise yapmış olduğu açıklamada, “Söyleyebileceğim fazlaca şey var fakat en doğrusu sanırım bunu kameralar önünde söylememek. Evet, Fas karşısında gol atamadık bundan dolayı saldırı oyuncularımız fazlaca yaşlı” açıklamasını yapmış oldu.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy