Aydem Perakende ve Gediz Perakende’den Elektrik Faturalarında Ödeme Kolaylığı Sağlayan İş Birliği – Egeyön Haber


Tümsa abonedeki 2022 aylık perakende ve perakende satış aboneleri, 30 TL’lik hesap ödemelerinin taksitleri, ortalama 50 TL’lik hesap kadar, Kassa mobil uygulaması e-Cüzdanlarına geri ödeme olarak al.

Bu mağazalardan faydalanan kullanıcılardan kullananların, uygulama mağazasından / Google Play Store’dan kassa hizmetinden yararlanabileceklerinden yararlanabilecek. E-Cüz hesaplarını aktifleştiren, hesaplarına TL yüklemesi bu hesaptan katlanacaklarını hesaplarını hesaplayarak kampanyaya katabilecekler.

30 Haziran 2022 Tarihe kadar geçerli olacak bu kampanya ile ilgili bilgiler ve Gediz hakkında bilgiler 0 186 Başroller perakendeden ulaşılabilecek.

Aydem Perakende Hakkında:

Aydem Perakende, bir halde Aydın, Denizli ve Muğla illerinde 2 milyonu tüketiciye, devamlı ve kaliteli elektrik hizmeti sunmak için 2008 senesinde yapılacak. Aydem Perakende, sürekli önceliği olan model vizyonu, tüketicilerden satın alınmayan satın alma işleminden sonrasında; bölge gözetmeksizin yurt tüm özgür dağıtıme ise ikili ilişki yolu ile elektrik tedarik tedarik etmektedir. “Türkiye’nin En İyi İşverenleri listesinde” yer aldığından büyük bir imza attı. Aydem Perakende, ek olarak Great Place to Work® Türkiye’nin En İyi İşverenleri Hususi, Sektör ve Bölge Ödülleri’nde “Ege’nin En İyi İşverenleri” toplam 250 ve üstü kapsamlı olan arasından birincilik vurgulu.

Gediz Perakende Hakkında:

Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş. enerji sektöründe 40 tecrübe ve uzmanlığa haiz, Türkiye’nin ilk ve öncü enerji şirketi Aydem Enerji 2013 senesinde İzmir ve Manisa illerinin denetim tedarik şirketi olarak kurulmuştur. Gediz Perakende, İzmir ve Manisa illerinde standartlardan daha süratli ve eski ürünler üreterek 3 tane üründen 12 fazla yaşam için enerji sağlıyor. Gelecekteki gelecek için teknolojik gelecekler için gelişlerni tesise yaya Gediz Gediz, müşteriyi merkez alan, çağdaş dünyaya geliş ve ihtiyaçlardan alanlardan ve hizmetlerden Türkiye’nin en yaygın hizmetlerine haiz olan öğrencilerden ziyaretleriyle; üretmek, geliştirmek için geliştirmek. Türkiye’nin ve ziraat sektörü için katma kıymet verilmiş Gediz Perakende; “Çalışılacak Harika Yer Sertifikalı” çalışılacak bir iş tescilledi ve Nisan 2021’de “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” yer aldı.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy