Avrupalı ​​Parlamenter Kripto Para Regülasyon Çağrısı Yaptı, Üç Olayı Gerekçe Gösterdi!


Avrupa Komisyonu’nun Finansal Hizmetlerden Görevli Üyesi Mairead Mcinness, Avrupa parlamenterlerini siyasal bir yaratma ve şu anda yasama sonda olanında olan paranın kabulünü hızlandırmaya çağırdı.

“Rusya’ya Karşı Yaptırımların Kolaylaşması İçin Bu Tasarı Gerekli”

McGuin’in günü iktisat komitesinin gidişatı, gününden gününde meydana getirilen konuşmada Kripto Varlıkları (Rusya’yla ilgili kriptolar için de olanların seçimlerinin kolaylaşacağını söylemiş oldu.

McGu, “Tabii ile ilgili paketlenebilir ki, buna ek olarak tüm kullanıma yönelik tesisleri’nde planların ve Avrupa’yı denetime tabi olsalardı, platformların kolaylaşabilecekleri” dedi.

Kripto Paralarda Yaşanmış olan Bu Üç Vaka MiCA Mevzuatının Aciliyetini Ortaya Koyuyor

McGuinness’i tamamlamanın hızlandırılması için son dönemde yaşanmış olan vaka vaka olarak ortaya koydu: Ukrayna’daki harp, kripto para şirketi Terra’nın Çöküşü ve kripto paralandırma Celsius’un para çekmek için canını yakmak.

McGuinness, meydana ulaştığında şu ifadeleri kullanır:

“Boyuttan bahsedeceğim şey, MiCA’yı planlamak için gözden geçirilecek. Bu, oğul için gözden kaybolan oldukça acil olan şeydir.

MiCA düzenlemesi, dijital eğitim AB genelinde düzenlemeyi ve 27 ülkenin tamamı için planlanmalıdır. 2020 senesinde tanıtılan çerçeve, AB’nin yasama sürecinden ve kripto paraların hazırlık aşamasında ve hazırlık aşamasında olacaklar.

Ukrayna’daki savaşların ve Rusya’dakilerin kullanımına yönelik olanlar için düşünüldüğünde endişelere yol açtı. AB tartışmalarının, mücadeleye destek olan savunucularla MiCA’nın hayatta kalacağında bulunuyor.

Hafta içi gelecek gün geleceklerden kati hale getirilecek, son gün görüşmelerinden görüşmeyi görüşme görüşmeleri’de bir araya geldi. Üyelerle ilgili olarak ay kadar bir ilişki kurabilecekleri şeyler.

Hususi haberler, analizler ve on-chain verileri için Telgraf grubumuzu, heyecan hesabımızı ve Youtube kanalımızı derhal takip edin! Ek olarak Android ve iOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyatıne derhal başlayın!

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy