Antalyaspor’da Nuri Şahin’den depremzede çocuklara ziyaret

antalyaspor teknik direktör Nuri Şahin bazı oyuncular ise “yüzyılın felaketi” olarak nitelendirilen Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen ve uçakla Antalya’ya götürülen depremzedelerin çocuklarını ziyaret etti.

Antalyaspor’un Hasan Subaşı tesislerine eşleriyle gelen Nuri Şahin ve futbolcular, burada kalan depremzede ailelerin çocuklarıyla buluştu.

Şahin ve futbolcular, hediyeler verdikleri çocuklarla palyaçolar eşliğinde oynadılar, eğlenmelerini sağladılar.

Ziyarette futbolcularla sohbet eden bazı depremzedelerin gözyaşlarını tutamadığı görüldü.

NURİ ŞAHİN: “HEPİMİZ ÇOK ÜZÜNÜZ”

Nuri Şahin, yaptığı basın açıklamasında, depremzedelere ellerinden geldiğince yardım etmeye ve insani görevlerini yerine getirmeye çalıştıklarını söyledi.

Her gün depremzedeleri tesislerde ziyaret ederek hem moral hem de destek olmaya çalıştıklarını belirten Şahin, “Antalyaspor, sadece bir kulüp değil, bir aile olduğunu bir kez daha kanıtladı. Tüm Türkiye’ye kollarını açtı. Hepimiz çok üzgünüz. Biz burada insanımızın yaralarını biraz da olsa sarmaya çalışıyoruz.dedi.

“YÜZYILIN FELAKETİNİ YAKALADIK”

Takım kaptanı Veysel SarıAntalyaspor Kulübü’nün depremzedelerin yaralarını sarmak için kapılarını açtığını belirten, “Onlarla kalmaya çalışıyoruz. Yapılarımızda kalan depremzedeler bizim kardeşlerimiz, annelerimizdir. Acılarını bir nebze olsun hafifletebilirsek ne mutlu bize. Yüzyılın felaketini yaşadıkdedi.

futbolcular tarafından Güray Vural Büyük bir felaketin yaşandığını vurgulayan, “Orada olamasak da buraya gelen depremzedelere elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Başta Antalyaspor olmak üzere tüm kulüplerimiz depremzedelere yardım etmeye çalışıyor.dedi.

Doğukan Sinik Öte yandan Antalyaspor ailesi olarak tesislerde kalan depremzedelerin yaralarını hafifletmeye çalıştıklarını kaydetti.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy