Altın Fiyatı Bu Seviyeleri Görecek!


Dünya Bankası, 2022’de altın fiyatı için %3 tamamlama beklerken, Rusya merkez bankasının büyük çaplı emtia boşaltmaya karar durumundaki fiyatının keskin bir halde düşebileceği mevzusunda uyarıyor. Kıymetli metal endüstrisinin 40 senelik bir meslektarı metale ilişkin detayları paylaşıyor.

Altın fiyatı için mühim bir unsur: Rusya

Mart ayı altındanın fiyatı 2.000 doları aştıktan sonrasında, şimdi yeni emtia 2022’de yalnız %3 artacağını tahmin ediyor. Sadece banka, besin ve ham petrol şeklinde emtia fiyatlarının 2022’nin büyük bölümünde yaşayabileceğini söylüyor.

Bazı altınçileri, metalin fiyatının büyük tüm zamanların en yüksek tahmin etse de, tahmin etse de, tahmin etse de, tahmin etse de, tahmin etse de, tahmin etse de, ihtimaller içinde bir ihtimaller içinde fiyatı düşürmeyi bekliyor. Banka, fiyatı aşağı çekecek bir unsur olarak Rusya tarafınca büyük altının boşaltılması olasılığına işaret ediyor.

Rapora nazaran, küresel bütçen kopmuş Rusya fon sağlama bir halde uygulanmasından, ortaya çıkan arz bolluğu emtia fiyatının maliyetine niçin olacak.

Bu arada, bazı raporlar para birimini altınla desteklemenin öne çıkıyor. Bunun ne süre olacağı hemen hemen belli olmasa da, büyük bir ülkenin para birimini altınla destekleme olasılığı, emtia fiyatının daha çok da niçin olduğu.

Altın hanımının gerçeği

Rusya’nın altın altın çağına dönme modası, altın tutarları fizibilitesi ve gidişlerinin gidişatını da tekrardan alevlendirmedi. Bu tür birkaç token gösterildi, sadece bu işlevlerden yalnız birkaçı. Bazı altın değerinde kripto tokenlerinin başarısı için var.

Bu iyileştirme, eğitimtarı ve fintech eğitimi için iyi olduğu şeklinde, geleceğin gelecekte ve Rusya’nın altın kalitesine geri dönme olasılığı hakkında daha informasyon geliştirme için kıymet metal endüstrinin 40 senelik emektarı ve fintech yaklaşımı olan Aurus’ta yönetici olmayan danışmanı olan Tony Dobra örnek alıyor. . Tony Dobra’nın gönderilmiş olduğu cevapları veriyor kriptokoin.com okuyucuları için hazırlandık.

Altın fiyat

Uzmanın altın fiyatı ve görünümü açısından

Altın, Ukrayna- Rusya’nın planından bu yana yukarı yönlü bir halde olabilecekleri ve olasın 3.000 kadar ilerleyebilecek kadar 2.100 doları ilerleyebileceksiniz. Önümüzdeki beş yıl içinde 3.000 olacağına inanılacak mı?

Tony Dobra (TD): Altın işlemleri hacimleri tüm zamanların en yüksek noktaları. Fiyat ayarı, sadece şu anda ve baskı altında. Tutarları kestirmek için, yiyecek yiyeceklerini oldukca benzer. Beraber hafifçe, hem geçici geçici olabilirden şu anda olan hem de Ukrayna’daki uzun vadeli, bu yıl içinde. Bundan sonrasında onun şey mümkün. Altının 3.000 doların, olasıdan daha ihtimaller içinde bir örnek.

BTC

Altının canlanması, kripto para bölümlerinin artık için daha azca çekici görünecek mi geliyor?

TD: Bence değişik pazarlar, bu yüzden onun iki de çekicileri çekmeli. Çeşitliliğe haiz olmak iyidir. Paralel hareket eden ürünlere yatırım yapmak zekice mı? Bu iyi mi çeşitlendirmeyi sağlıyorsunuz? Bir çok süre büyük markanın ürünlerizden oluşan bir koleksiyonunu sevdiğini düşünüyor.

Altınla internasyonal bir dijital token/para birimi hakkında konuşalım. Oldukca kıymetli satın alınmayanlar, bugün satın alınmayanların tümünün satın alınamayacağı doğru olur. Bunlar niçin başarısız oldu?

TD: Bu ürünlerde tam bir gündüz var; Dediğiniz şeklinde, her şey başarısız oldu, sadece başka nedenden dolayı. En yaygın şekilde, ya altın eğitim mevzusunda dünya genelinde bir dünya genelinde eğitilmiş insanoğlu tarafınca ya tam yönlendirilecek, doğru dijital eğitim almaya yönelik traderları tarafınca yetiştirilmek üzeredir. Her iki durumda da, konaklamak için tam bir hazırlık yapılır. Bu, moda seçim paraları kadar ultra muhafaza eski usul için de geçerlidir. Her şey için ürünle ilgili.

BTC

Hava yolu, Bitcoin’in altının dijital bir formül olduğu şeklinde varken, birazcık altının kullanılarak bile itibari paraya en ideal alternatif olma şansını öne çıkaracak. Gene birkaç haftadaki vakalar bizlere benziyor, altın hala var de liman olarak görülüyor. Bitcoin’in aslen sanalerek en oldukca seçme deposundan bir senaryo öngörüyor musunuz?

TD: Başka bir ‘kristal küre sorunuza bakabilir misiniz’. Bence düşünmek, dünyadan ve şişmemek için bir dünyada, Bitcoin (BTC) Ütopya’nın para birimi olurdu. Sadece bugünlerden insanoğlu tarafınca yönlendirilen ve amaçlarının olmadığı, ağların ve hükümetler tarafınca desteklendiği bir dünyada; birkaç altın paranın bir vardır. Altın, direkt takastan sonrasında en temel tecim şeklidir. Elektriği olmayan bir mağazada boş pil olan bir iPhone’un anlık kıymeti nedir? İnsanlar altının tarihin bir ömrü bulunduğunu söylüyorlar fakat daha eşit, bolca ve barışçıl bir yolda ilerliyoruz yoksa muharebeye ve kıtlığa mı geriliyoruz?

Altın fiyat

Bazı yayınlardan, Rusya’nın kendi para birimini altınla destekleyebileceği öne çıkıyor. Sizce Rusya’nın para birimini altınla desteklemesi mümkün mü?

TD: Pek ‘mümkün’ değil, bir ihtimal fakat olabilir. Enerji emtiaları şeklinde yetişebilen metaller şeklinde. Şimdi tercih edilen tecim ortakları Çin ve Hindistan, dünyanın en büyük iki altın alıcısı ve onların arkadaşları Türkiye’yi izliyorlar. Rubleyi altınla desteklemek, yeni dostlarını tekrardan biçimlendirmek için alacak ve doları olmayan bir tecim olacak ABD yaratacaktır.

Son dakikaları izlemek için bizi takip edin heyecanda, Feysbuk‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telgraf ve Youtube kanalımıza katılın!

Mesuliyet Reddi Beyan: Kriptokoin.com’da yer edinen yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin yada dijital satın alma planını yada satılması planlanmaz. Bu artan Kriptokok.com ve site alan yazıların yazarlarıda yatırım sürecinden taviz verilmez. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, bina yada proje ile ilgili bir vakadan ilkin kendi araştırmalarını yapmalıdır.

uyarı: Kriptoko.com’a ilişkin haber içeriklerinden gösterilip, bağlantı oluşturma işlemi yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, kullanılamaz yada herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ilişkin kod, tasarım, grafik ve öteki tüm program grafikleri ile ilgili gelecek ile ilgili olanlara aynştınlr kullananlar hakkında resmi gelecek gelişecek.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy