ABD, düşürülen “tanımlanamayan uçan cisimlerin” uzaylılar ile ilgisi olmadığını açıkladı

Beyaz Saray sözcü Karine Jean-Pierre, Amerika Birleşik Devletleri kuvvetleri dün Huron Gölü’nde “tanımlanamayan uçan cisim” Saldırının ardından açıklama yaptı.

Karine Jean-Pierre uzaylılar hakkında “Bununla ilgili sorular ve endişeler olduğunu biliyorum, ancak yine de bu son terk edilmelerle ilgili olarak uzaylı veya dünya dışı faaliyet belirtileri yok.” dedi.

“HAVA TRAFİĞİ RİSKİ NEDENİYLE AZALTILDI”

Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Konseyi Stratejik İletişim Koordinatörü John Kirby Sırasında ABD Başkanı Joe BidenSon operasyonlardan haberdar olduğunu beyan ederek, “Tanımlanamayan uçan nesneler”, “Casusluk Tehditleri” yüzünden değil “hava trafiği riskleri” Bu nedenle düşürüldüğünü söyledi.

Kirby, “Herhangi bir tür gözetleme yaptıklarından şüphelenmek için özel bir nedenimiz yok” Ancak bunun göz ardı edilemeyeceğini söyledi.

Kirby, ABD’nin bu nesnelerden daha fazlasını tespit ettiğine inanmasının bir nedeninin, “Şimdi arıyorlar” ABD radar sistemlerinin daha küçük, daha yavaş hareket eden nesneleri daha iyi izlemek için ayarlandığını söyledi.

“KOKUYA GEREK YOK”

Kriby de “İleriye dönük tam olarak ne bekleyebileceğinizi söylemek benim için zor. Daha fazlasını gördüğümüzü düşünmemizin nedenlerinden biri de daha fazlasını arıyor olmamız. Amerikan halkının bu ülkelerdeki uzaylılar için endişelenmesine gerek olduğunu düşünmüyorum. Araçlar.” dedi.

ABD ordusu Pazar günü Huron Gölü üzerinde “tanımlanamayan bir uçan cisim” düşürdü. Bu, yaklaşık bir hafta içinde Amerikan kuvvetleri tarafından hedef alınan dördüncü nesneydi.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy