18 kişinin yaşamını yitirdiği gölgeler apartmanının yıkılma anı

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki depremde, Gaziantep’te bugüne kadar 18 kişinin hayatını kaybettiği 5 katlı Göller apartmanının yıkılma anı güvenlik kamerasına yansıdı.

Çıkış: 10 Şubat 2023 – 17:58


abone

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde Pazartesi günü saat 04.17 sıralarında 7.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep ve Diyarbakır’ın da aralarında bulunduğu 10 il depremden etkilendi.

Depremin hemen ardından Türkiye’nin 81 ilinden afet bölgelerine arama kurtarma ekipleri sevk edildi. Depremin en çok vurduğu illerden biri olan Gaziantep’te bugüne kadar 18 kişinin gömülü olduğu Shadowler apartmanının yıkılma anı güvenlik kameralarına yansıdı.

MAĞAZA DEPREMİNİN BOYUTLARI

Pazartesi günü saat 04.17’de meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki depremde, Shadowler’ın apartmanının yanındaki binanın duvarları ve zemin şişerek çöktü ve depremin ciddiyetini gözler önüne serdi. Vatandaşların gölge apartmana ve yan binaya kaçma anı da güvenlik kameralarına yansıdı.

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy